Leden 2009

Vše o filmu Winx

30. ledna 2009 v 10:00 | Anrycor |  **Winx Club**

DL 08/005 číslo filmu: P08005

Distribuční společnost SPI International Czech Republic uvádí
italský film

Winx Club - Výprava do ztraceného království

Žánr: animovaný, akční, dobrodružný, rodinný
Originální název: Winx Club - Il Segreto del Regno Perduto

Premiéra 1. května 2008

Režie: Iginio Straffi
Scénář: Iginio Straffi, Sean Molyneaux
Animace: Rainbow CGI Studio
Producent: Iginio Straffi
Hrají: (v českém znění)
Klára Jandová (Bloom), Klára Šumanová (Stela), Ivana Korolová (Musa), Zuzana Kajnarová (Flora), Klára Oltová (Layla), Lucie Vondráčková (Tecna), Kryštof Hádek, Simona Stašová, Eva Spoustová, Jan Vlasák, Inka Šecová ad.Distribuční společnost SPI International Czech Republic
uvádí italský film


Winx Club -
Výprava do ztraceného království

Winx Club - Il Segreto del Regno Perduto
Premiéra: 1. května 2008Synopse

Před šestnácti lety se nejmocnější bojoví mágové Magické dimenze obětovali, aby porazili Zlo. Nyní je osud království v rukou mladé dívky Bloom, víly Dračího plamene.

Doprovázena svými kamarádkami z Winx Clubu, musí Bloom čelit té největší výzvě: vstoupit do hlubin temné dimenze a bojovat proti zlu, aby přivedla své rodiče zpět k životu a odhalila záhadu spojenou se svým původem.

Uspějí Bloom, Flora, Stella, Layla, Musa a Tecna a porazí ty nejděsivější stvůry z nočních můr? Naleznou opět posledního krále Sparxu? Podaří se Bloom zachránit ztracené království a stane se princeznou Sparxu?

Osud celé Magické dimenze je v rukou šesti statečných dívek.

Hrdinové - kouzelný Winx

Bloom
Víla Ohně. Narozena ve znamení Draka. Bloom pochází z Gardenie, kde žila se svými rodiči, Vanessou a Mikem. Její život se však radikálně změní, když potká Stellu, Alfea vílu, kterou ohrožuje nebezpečný trol, a aby jí pomohla, zjistí, že má kouzelnou moc a může se stát vílou. Bloom opouští Gardenii, aby začala studovat na škole Alfea v Magix, a stane se vůdkyní Winx Clubu. Velkorysá, upřímná, odvážná, šlechetná, impulzivní a charismatická (jako skutečná vůdkyně). Vílu Ohně a její kamarádky nelze rozdělit a zatímco se Bloom snaží dát dohromady složitou skládačku své minulosti, prožívá s ostatními každý den kouzelné dobrodružství.

Stella
Víla Slunce a Měsíce. Jediná dcera krále a královny Solarie. Narodila se ve znamení Sirény. Naprosto zbožňuje poslední módní trendy a věnuje hodně pozornosti svému zevnějšku. Její šatník je tím největším a nejplnějším v Magické dimenzi a její oblíbenou zábavou je nakupování v buticích Mabix nebo Adquistes. Nevadí jí randit s několika kluky najednou a studium není zrovna její nejoblíbenější činností. Stella je spontánní, šťastná, trochu sobecká, stejně jako zábavná a šlechetná.

Musa
Víla Hudby. Pochází z Melody, království hudby, a narodila se v kouzelném znamení Pixinky. Její matka byla slavnou zpěvačkou a její otec excelentním pianistou a výrobcem hudebních nástrojů. Vyrůstala uprostřed not, takže není divu, že po rodičích zdědila ohromnou vášeň pro hudbu! Obdivuje všechny druhy nástrojů, nadevše však miluje příčnou flétnu, na kterou hraje nejraději v naprostém tichu svého pokoje na škole Alfea. Velmi ráda také tančí, na jakýkoliv rytmus: disco, hip hop, rap, latinu, techno; žádné tajemství si nenechá pro sebe. Zásadová, energická, ironická, neupravená, impulzivní, lehce nedůvěřivá. V nových, fantastických dobrodružstvích, které prožívá se svými kamarádkami, je však úžasná.

Flora
Víla Přírody. Na planetě Linphea, odkud pochází, se naučila vážit si kouzla přírody. Nemohla by přežít bez přičichávání k parfému z květin a rostlin a její ložnice vypadá jako malá zahrada. Jejím kouzelným znamením je Dryáda. Flora je pilnou žačkou - rozhodně ne ambiciózní - ale snaží se dělat vše co nejlépe. Moudrá a přemýšlivá, s vlídností a trpělivostí neváhá pomoci komukoliv, kdo je v nesnázích. Její vrtkavost je někdy na obtíž, ale její kamarádky jí naštěstí vždy poradí a podpoří.
Tecna
Víla Techniky. Narozená ve znamení Tritonu. Tecna pochází z planety Zenit - kde kouzla vychází pouze z techniky. Má ráda sport a pohyb, ale nejvíce ji zajímá věda. Ve svém volném čase se baví vynalézáním a výrobou nových předmětů, nebo se ráda posadí k počítači a podstupuje nové, vzrušující úkoly v PC hrách. Je racionalistkou, vždy se obrací k logice... není tedy překvapením, že její vzhled je jednoduchý a hi-tech. Může se zdát chladnou a povýšenou, ale se svými kamarádkami je vždy velmi laskavá a srdečná.

Layla
Víla Kapalin. K Winx Clubu se přidala jako poslední. Je princeznou planety Andros, odkud pochází. Kouzelné znamení: Chiméra. Winx ji zachránily z čelistí Darkara a od té chvíle je součástí této fantastické skupiny. Se svými kouzelnými schopnostmi dokáže manipulovat s Morfine, zvláštní kapalinou, která může na sebe brát jakýkoliv tvar. Díky pilnému studiu však brzy dokáže ovládat jakoukoliv tekutinu. Je sportovní fanynkou, stále pracuje na tom, aby byla dynamická a v kondici. Layla je hrdá a energická, vždy připravená čelit nebezpečí, ale má strach ze tmy a z míst, která jsou příliš těsná a pustá… Její největší ambicí je stát se skutečnou Vílou a velkou Winx.

Fenomén Winx

"Postavy Winx jsou výsledkem dlouhého procesu a průzkumu na subjektech a postavách. Vyžádalo si to několik let tvrdé práce, než bylo vše hotové a připravené k uvedení na trh. Základním a tím nejdůležitějším prvkem příběhu byla skupina šesti kamarádek, které si jsou blízké a rozumí si, i když jsou jejich povahy a zájmy rozdílné. Když pak přidáme nějaká kouzla jako nástroj boje proti zlu, stává se příběh ještě silnějším." Takto Iginio Straffi, tvůrce Winx, vysvětluje úspěch šesti úžasných, trendy víl.

Fenomén začíná a pokračuje úzkou spoluprací mezi Rainbow a RAI Fiction, která zajistila nebývalý úspěch 3 televizních 2D sérií. A přirozeně i stejný produkční team pracuje na 3D filmu určeném pro kina.

Okouzlující a romantické, subtilní a odhodlané, spojené pravým přátelstvím a obdařené neobyčejnými kouzelnými silami, které používají pro konání dobra - šest "náctiletých" víl osloví diváky všech věkových kategorií.

Winx Club byl jednou z prvních filmových značek, které byly vnímány jako módní značka, a stále si drží krok s módou. Není náhodou, že designéři Rainbow pracovali ruku v ruce s módními designéry, aby vytvořili vzhled víl Alfea a přesný šatník s různými obměnami. Je to proto, že Winx jsou obyčejné dívky, které chodí do školy a rády se převlékají pro každou příležitost, stejně jako dnešní teenagerky.

Dalším důležitým prvkem filmu je hudba. Winx, stejně jako dnešní dívky, poslouchají pop, techno nebo další druhy hudby. Písně Winx vyjadřují především pocity: dívčí lásky, přátelství, jejich víru v budoucnost a jejich očekávání.

Postavy Winx odráží perfektně osobnosti, sny a ambice dnešních dívek. Jsou moderní, mají rády novinky i hi-tech, věří v přátelství, soudržnost a týmového ducha. Chodí do školy, zamilovávají se a sní o tom stát se princeznami. Není to jen zábava, ale i inspirace. Není to jen mediální fenomén, ale skutečný styl.


Filmaři

Iginio Straffi (režisér, scénárista, producent)
Iginio Straffi, narozen 30. května 1965 v Itálii, je zakladatelem a předsedou představenstva společnosti Rainbow SpA, předního animačního studia, dobře známého pro svůj velmi úspěšný seriál, Winx Club.

Straffi začal svoji kariéru jako autor komiksů, zatímco stále studoval na univerzitě, mnoho jeho originálních komiksů se často objevovalo v národních a mezinárodních časopisech jako např. Comic Art a Heavy Metal. Brzy jeho talent objevil prestižní vydavatel komiksů "Sergio Bonelli Editor" v Miláně, který ho najal, aby pracoval pro známý komiksový seriál "Nick Raider".

Díky svému úspěchu se brzy dostal do TV a filmového průmyslu a přijal možnost pracovat v animátorských studiích po celém světě. Po letech mezinárodních zkušeností se rozhodl vrátit do Itálie a v roce 1995 zde založil Rainbow.

Prvním projektem nově založené společnosti byla produkce a distribuce vzdělávacího, animovaného CD nazvaného Tommy and Oscar - Phantom of the Opera, které se stalo okamžitě hitem! Bylo přeloženo do 25 jazyků a distribuováno v 56 zemích, získalo významná ocenění jako Children Software Review (USA) pro nejlepší interaktivní program, stejně jako cenu New Media Prize pro nejlepší software a Best CD-ROM na festivalu Avanca Festival 1997. Po úspěchu CD získal Straffi poprvé odvahu produkovat 26 půlhodinových epizod televizního animovaného seriálu: The Adventures of Tommy & Oscar, který byl uveden ve více než 40 zemích světa.

Úspěch The Adventures of Tommy & Oscar pomohl Straffimu financovat další originální projekt - Winx Club. Dnes má Winx Club 78 půlhodinových epizod a je číslem 1 mezi TV seriály v mnoha zemích světa.

Straffi právě dokončil své poslední originální dílo nazvané Huntik (26 epizod), který se dostane na televizní obrazovky začátkem roku 2008.

Straffi byl oceněn mnoha důležitými vyznamenáními za svoji práci, za všechny jmenujme prestižní ocenění Itálie Pinocchio Award 2005 pro nejlepšího režiséra dětský programů. Ve stejném roce získal uznání pro Animation Studio of the Year na festivalu Cartoon Festival v Positiano.

Hudba

Natalie Imbruglia (textařka, zpěvačka - "All the Magic")
Natalie Imbruglia, nominovaná na cenu Grammy, nepotřebuje představovat. S prodejem překračujícím 10 mil. ks a 3 roky na špici britského žebříčku zůstává jednou z nejzářivějších, nejtrvalejších a nejúspěšnějších mladých zpěvaček. Zpěvačka, textařka a herečka vydala již tři kritiky oceňovaná alba a 10. září vyšlo zatím její poslední album Glorious: The Singles 1997-2007.

Narodila se v New South Wales 4. února 1975 italskému otci a australské matce. Natalie vyrůstala v malebném Central Coast, severně od Sydney. Jako dítě studovala balet a tanec, svoji impozantní kariéru začala v 16 letech se šlágrem televizního seriálu Neighbours. Po 2 úspěšných letech, které jí hbitě vehnaly do povědomí veřejnosti, se Natalie přesunula do Londýna a ponořila do hudebních scén velkých měst. Během roku sepsala smlouvu s BMG Records.

Její debut roku 1997, album Left Of The Middle, se stal hitem jak u posluchačů, tak i u kritiků - během pouhých 8 týdnů za něj získala platinovou desku. V roce 1998 vyhrála Natalie cenu Billboard Music Award pro nahrávku roku a byla nominovaná na 3 prestižní ceny Grammy: nejlepší nový umělec, nejlepší popové album a nejlepší popová zpěvačka. Následující rok, 1999, získala cenu pro nejlepší mezinárodní zpěvačku & nejlepšího mezinárodního nováčka při udílení cen BRIT Awards.

Druhé, netrpělivě očekávané album Natalie - White Lilies Island (prodáno milion kusů) - bylo vydáno v listopadu 2001. Na albu se autorsky podílela i sama Natalie.

V prosinci 2002 se stala jednou z tváří L'Oreal a učinila své první kroky ve světě filmu, když si zahrála po boku Rowana Atkinsona a Johna Malkoviche ve filmu Johnny English. Ve stejném roce se pak objevila na soundtracku Stigmata s písní Identify, kterou napsal frontman skupiny Smashing Pumpkins, Billy Corgan.

Třetí album Natalie, platinové Counting Down The Days, bylo stejně úspěšné a bylo první deskou pro novou značku Brightside. Honosilo se hitem Shiver, který se stal písní roku, a představilo texty a produkci Nataliina manžela Daniela Johnse - frontmana skupiny Silverchair.

V současné době pracuje společně s Gary Clarkem, Danielem Johnsem, Jamie Hartmanem, Shepem Solomonem a Crispinem Huntem na novém albu. Texty jsou z pera Natalie a bude to ve dvou letech její první deska z nového studia. Produkce Ben Hillier, deska se nahrává v londýnských studiích Pool Studios.

Kromě nahrávání desky se také Natalie připravuje na roli v nezávislém, australském filmu Elise. Film založený na knize Georgia Blaina, Closed for Winter, režíruje James Bogle.
Itálie, 2007, 89 min., 1:2,35, české znění, přístupné, 27 kopií

Další obrázky z filmu

30. ledna 2009 v 9:59 | Anrycor |  **Winx Club**
Winx Enchantix obrázky

30. ledna 2009 v 9:54 | Anrycor |  **Winx Club**
http://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/bloomfloraenchantix.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/winxenchantix289762645624.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/winxclub458568458.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/bloomstellafloraenchantix34563456.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/bloomstellafloraenchantix3567665.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/winxenchantix0923845324.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/W%20Enchantixie%20Razem/bloomstellaenchantix948756245.png

Winx Film obrázky

30. ledna 2009 v 9:53 | Anrycor |  **Winx Club**


bloommovie.png Bloom a Movie image by mariaki_01 Bloom


FloraFlora

StellaStella

MusaMusa

TecnaTecna


AishaLayla

Winx Club
http://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/winx867345345.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/winx8293452345.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/bloomflora328093745.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/bloomstellaflora834756345.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/musastella897345.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/winx9763453.pnghttp://i371.photobucket.com/albums/oo160/Winx---PNGs/3D%20Razem/floramusa9876345.png

WinxClubTheMovie - Official Site

Winx obrázky

30. ledna 2009 v 9:49 | Anrycor |  **Winx Club**
Winx.jpg Winx image by ichchhapuron Winxyyyyyyyyyyyyyyyy2.png Winx image by ALEXANDRA-SILVIA-WITCHwinx.jpg winx image by winxfan1432winx53.jpg winx image by Layla_Ipodshufflegirl1992WinxClubopeningtogether.jpg winx image by FlintjuhWinxTogether.jpg winx image by Flintjuh60064hynw3czhel.gif the winx image by winxgirl2321388l_5fa528632712eb72cecd3d03d45422dd.gif winx image by winxgirl2321388winx_club_pictures_28729.jpg winx image by winxgirl2321388mf109IsQ.png winx image by winxgirl2321388mf8rMh5.png winx image by winxgirl2321388asasasasas-4.jpg winx image by sai23_paulall.jpg :winx: image by bloom-cool-winxwinx2.jpg winx! image by ai-changasasasasas-3.jpg winx .....! image by sai23_pauld5c0c64f.jpg Winx image by savimarWinxclub.jpg winx image by haniez_914a31f431.jpg Winx image by savimar1560001.jpg winx image by claudedog200554edd5c8.jpg winx image by Kygome14KelsiHasPostedmadebyTetet.jpg winx image by princesstetetWINX.jpg winx image by sweet_trini_2006 winx6.jpg Winx image by raganaite15 _s_winxclubfeestje.jpg winx image by mistylady76mf7CK3s.png winx image by winxgirl2321388 21124_AtekE4_1821_10052.jpg winx image by glampuss14

Winx další tapetky 2

30. ledna 2009 v 9:46 | Anrycor |  **Winx Club**

Winx další tapetky

30. ledna 2009 v 9:36 | Anrycor |  **Winx Club**


Vtip Winx

29. ledna 2009 v 16:02 Vtipy Winx
1. Jaký je rozdíl mezi Florou a kytkou????????????????????????????????????
(Že se ji kytka plete pod nohy a flora za ni zakopne.)
2. Co udělá Stella, když ji kluk řekne: Jsi hnusná a smrdíš.?????????????????
(Dá mu lepáka....)

Winx videoklip

26. ledna 2009 v 21:43 Videa
Droom-Ilona

Winx česká znělka+text

26. ledna 2009 v 21:33 | Anrycor |  Videa
Winx Česká písen takhle to začíná


Winx takhle to končí
Přidej se k nám,
jedeme k vám.
Začíná rej!
Winx!
Ruku v ruce den co den,
vládnou společnou mocí.
Nikdy neřeknou si jen,
jsme v koncích!
Winx!
Okouzlí tě usměvem,
rozparádí celý svět.
Tak si kousek štěstí vem,
je vroucí!
Přidej se k nám,
jedeme k vám.
Začíná rej!
Kouzelným paprskem obloha září,
Dobrodružstvím je prosicená,
ve hvězdách!
Zrcadlí se,
ten lesk jejích tváří.
Ta která půjde s námi,
zjistí že velký má říz!
Stát!
Se!
Členkou!
Klubu!
Winx!
Ruku v ruce den co den.
vládnou vládnou společnou mocí.
Nikdy neřeknou si jen,
jsme v koncích!
Winx!
Okouzlí tě usměvem,
rozparádí celý svět.
Tak si kousek štěstí vem,
je vroucí!
Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinx!
Jsou kouzelné Wiiiiiiinx!
Toulaj se po hvězdááááááách!
Jsou světlem co vždycky září!
Tyhle kouzelné Winx!

Winx in Concerto

26. ledna 2009 v 21:08 | Anrycor |  Videa

Tutti i sogni miei

Un regno e una bambina


La mia canzone

Prova a prenderci

Vita da star


Quando sei con me

La tua musica è la mia

Irraggiungibile

Reazione a catena


Magia di Winx


I sogni a modo mio


Mambochiwambo

Segui il tuo Cuore

Unica


Oskazy na omalovánky

26. ledna 2009 v 19:34 Omalovánky
Zde a zde - stačí kliknoutfairies.jpg Winx Fairies image by Lizzy0073

Něco o Muse

26. ledna 2009 v 19:04 *Musa
Jméno:Musa
Moc:Hudba
Věk:16
Datum narození:30.května
Vílí jméno:Goblin
Záliby:Zpěv, tanec, hra na hudební nástroje (nejradši má flétnu)
Oblíbené barvy:Červená, tmavě fialová
Rodiče:Slavný pianista a zpěvačka (matka jí zemřela když byla malá)
Svět:Melodi
Láska:Riven
Pixie:Tune
Oblečení po proměně:Top na jedno rameno, který je spojený s minisukní tenkým silonem, vysoké boty, stuhy na rukou, sluchátka, jakoby skřítčí křídla.
O ní: Je veselá a optimistická, všechno bere s nadhledem. Ale když se rozzlobí, je lepší se od ní držet dál.
Musa_C55.jpg Winx Musa image by mewbunny MUSAENCHANTIXTUBES.png musa enchantix image by Aries678 KisaraasMusa.png Musa Enchantix image by setoXyami_kaiba

Něco o Bloom

26. ledna 2009 v 19:04 *Bloom
Jméno:Bloom
Moc:Dračí Oheň, ve druhé sérii zjistila, že dokáže léčit (viz.season 2, episode 10)
Věk:16
Datum narození:10. prosince
Vílí jméno:Dragon
Záliby:Magie
Oblíbené barvy:Světle modrá a barva ohně.
Rodina:Oritel a Marion, adoptivní Mike a Vanessa. Má starší sestru Daphne, která se obětovala kvůli ní a dopravila ji na Zemi,
Svět:Domino, ale vyrůstala na Zemi, protože Domino bylo zničeno
Láska:Sky
Pixie:Lockette
Oblečení po proměně:Top bez rukávů s topasem u krku, rukávky od zápěstí k lokti, minisukně, nízké kozačky, zlatá korunka, nymfí křídla. Vše kromě korunky je v modré, občas až tyrkysové barvě.
O ní: Je milá, přátelská, kamarádská, citlivá, statečná a šlechetná. Miluje pizzu s extra porcí sýra a když něco chce, většinou toho dosáhne
Bloom_Enchantix_by_saliano.jpg Enchantix image by jeanie90 YamiasBloom.png Bloom Enchantix image by setoXyami_kaiba Bloom.jpg Bloom image by Jade20001

Něco o Tecně

26. ledna 2009 v 19:02 *Tecna
Jméno:Tecna
Moc:Technologie
Věk:16
Datum narození:16. prosince
Vílí jméno:Tritoh
Záliby:Bádání, objevování nových věcí, hraní videoher
Oblíbené barvy:Fialová a zářivě zelená
Rodiče:Král a královna Zenithu
Svět:Zenith
Láska:Timmy
Pixie:Digit
Oblečení po proměně:Fialová kombinéza se zeleným kamenem u krku, světle modré rukávy, vysoké boty stejné barvy, rohová čepice se zeleným kamenem, zelená křídla, co vypadají jako obyčejné zkroucené dráty, ale když Tecna létá, roztáhnou se do tvaru trojúhelníku.
O ní: Je přesná, spolehlivá a logická. Naproti tomu je občas až moc chladná, nedává průchod svým pocitům. U nás se Tecna jmenuje Techna
winx-club-tecna-16.png ??? image by Happy_Feet963 tecnaenchantix35675665zh3.png Enchantix Tecna image by Ashley_Battle MaiasTecna.png Tecna Enchantix image by setoXyami_kaiba

Něco o Stelle

26. ledna 2009 v 19:00 *Stella
Jméno:Stella
Moc:Slunce a Měsíc
Věk:17
Datum narození:18. srpna
Vílí jméno: Mermaid
Záliby:Móda
Oblíbené barvy:Teplé barvy, obzvlášť oranžová a žlutá.
Rodiče:Radius a Luna, král a královna Solarie (po nich má Stella svoji moc: po otci Slunce a po matce Měsíc). Její rodiče jsou rozvedení.
Láska:Brandon
Pixie:Amore
Svět:Solaria
Oblečení po proměně:Top na jedno rameno, krátké módní kraťásky, vysoké kozačky, potítka a čelenka, prsten Solaria, který se mění ve stříbrné sluneční žezlo,elfí křídla. Top a kraťásky jsou v oranžové barvě. Potítka a čelenka jsou tyrkysová.
O ní: Je zábavná, sobecká, spontánní, veselá, ušlechtilá a módní. Šaty jsou pro ni to nejpřednější. Má prsten Solarie, který se proměňuje v její žezlo. Nejdřív nemá bez prstenu žádnou moc, později už čaruje a proměňuje se i bez něj. Ale nejčastěji ji můžeme vidět se stříbrným slunečním žezlem v ruce

Stella.png Stella image by Jade20001 stella283745354.png Stella Enchantix image by oatarra STELLAENCHANTIXTUBES-1.png Enchantix Stella image by mewbunny

Něco o Floře

26. ledna 2009 v 18:59 *Flora


Jméno:Flora
Moc:Příroda
Věk:16
Datum narození:1.března
Vílí jméno:Dryad
Záliby:Rostliny
Oblíbené barvy:Zelená a růžová
Rodiče:Král a královna Limphei (promiňte, jména neznám), má sestru Růženku (v překladu)
Svět:Limphea
Láska:Helia
Pixie:Chatta
Oblečení po proměně:Korzet, sukýnka poskládaná do tvaru lístků, rukávky od zápěstí po ramena, nízké kozačky, kvítek na světle zeleném řemínku na krku, křídla podobná těm, co mají vílky Pixies. Všechno až na křídla je v odstínech růžové.
O ní: Je milá a citlivá a všude kolem sebe rozlévá pozitivní energii a optimismus. Je moudrá a dobře ví, co se sluší. Občas zmatkuje.Je sice trochu nerozhodná a dětinská, ale kamarádky jí vždy pomohou.
flora2.gif Flora image by ReyHadesSharinganbyakugan FloraEnchantix2.png Flora image by WebkinzLovePuppy1234 flora873645983545.png Flora Enchantix image by darly_chan

Něco o Layle ( Aishe)

26. ledna 2009 v 18:52 *Aisha/Layla

Něco o Layle

Jméno:Layla (v Itálii Aisha)
Moc:Morfix (růžová tekutina formující se podle příkazu majitele, dokáže i zabít), později jakákoli tekutina. Layla dokáže jako jediná z Winx kontrolovat všechny proměny.Později se naučí ovládat všechny kapaliny.
Věk:16
Datum narození:15. června
Vílí jméno:Chimera
Záliby: Sport
Oblíbené barvy:Odstíny zelené
Rodiče: Král a královna Androsu
Svět:Andros (v Americe Tides neboli Odlivy. Jakpak by ne, Andros je ostrov.)
Láska:Ophir
Pixie:Piff
Oblečení po proměně:Lambáda, úzké ramínko s kovovým kroužkem, krátká zavinovací sukně, opět spojená kruhovou sponou, (lambáda a sukně jsou k sobě spojeny stuhou), středně vysoké kozačky, průsvitná křídla.
O ní: Layla je hrdá a rozhodná, k nebezpečí se staví čelem. Ale když se rozzlobí, dokázala by sama přemoct i Valtora. Má jediného koníčka: sport, sport a zase sport. Její největší přednosti jsou chytrost, zdravá drzost a hbitost.
.TeaasLayla.png Layla Enchantix image by setoXyami_kaiba LaylaEnchantix.png Layla Enchantix image by Jade20001